Аукціони лісу в Україні через Прозорро.Продажі


Тепер кожен без винятку великий аукціон деревини в Україні буде проходити на спеціальному майданчику Прозорро.Продажі. Це гарантує безпеку й надійність відкритих торгів. До цього моменту все було зовсім по-іншому. Керівництво багатьох організацій використовувало тіньові схеми та значну частину прибутку клало собі в кишеню. Це негативно відбивалося на загальному прибутку лісгоспів та бюджету держави. Сьогодні для того щоб, взяти активну участь в електронних торгах, потрібно просто пройти реєстрацію на спеціальному майданчику.

Участь у аукціонах з продажу деревини

Після реєстраціє на акредитованому майданчику Prozorro.sale можна як продавати, так і купувати Всього за період існування зручних в застосуванні сервісів було оголошено більше чотирьох тисяч аукціонів лісу. Це говорить про те, що електронні торги дійсно мають великий успіх та користуються популярністю. Даний спосіб реалізації будь-якої продукції відрізняється зручністю та прозорістю, адже саме в електронному форматі можна контролювати кожен етап торгів. Крім того, вільна конкуренція – це також важлива перевага, яку варто враховувати при виборі відкритих онлайн аукціонів.

Через Прозорро.Продажі насправді просто реалізовувати й купувати будь-яку продукцію за адекватною ринковою вартістю. У цьому можна самостійно переконатися в будь-який момент. Якщо потрібна якісна деревина, а також квартира або транспортні засоби, то й в такому випадку варто скористатися допомогою електронних торгів. на майданчиках системи Прозорро.Продажі завжди можна придбати товар безпечно за справедливою ринковою ціною. Більше інформації можна отримати за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-kupt-dub-kruglyak-v-ivano-frankivsku-na-prozorrosale/

Переваги системи Прозорро

Основне завдання системи Prozorro.Sale – максимально вигідний продаж значимих та цінних ресурсів. Якщо звернути увагу на ліс, то з лютого цього року четверта частина сировини великих організацій продається на електронних торгах ProZorro.Sale. У зв’язку з цим за допомогою прозорих аукціонів бюджет країни поповнився на кругленьку суму.

Інновації Прозорро.Продажі – це в першу чергу її відкритість та публічність усього процесу. Тому до завершення аукціону замовник ніяк не може вплинути на хід подій та взаємодіяти з продавцями.