Чому державні клієнти передають свої тендери на ринок Prozorro Market


Будівництво державних замовлень в Україні незабаром кардинально змінить доктрину праці. Це відбувається завдяки новій редакції Закону «Про публічні закупівлі», яка була прийнята восени 2019 року. А ближче з 19 квітня засновникам тендерів потрібно буде працювати за новими правилами, а підрядникам   коригувати до інших робочих даних. Інтенсифікація продажів через платформу Prozorro

Що таке Prozorro Market?

Prozorro Market – це спеціальний інтернет-ринок, який надзвичайно підходить для державних торгів. Заснований на тезах електронної комерції, цей магазин дозволяє швидко та зручно купувати товари у великих кількостях.

Як і в звичайному інтернет-магазині, замовлення відбувається тут за пару кліків. Якщо ви укладете угоду, доставка буде протягом тижня. Для клієнта цей ринок є вдосконаленим методом укладання угод і не витрачаючи час на підготовку до торгів. Адже традиційно дають кожен процес, оголошення, підтвердження, транзакція, відправка та придбання товару займає 1,5 місяця.

Що чекає на ринку Prozorro

Нові правила зобов’язують організаторів опублікувати детальний звіт про всі закупівлі та операції на суму, що перевищує 0,01 грн. Невеликі обсяги електронних каталогів Prozorro Market будуть генеруватися та видаватися магазином механічно.

Незважаючи на комісію в розмірі 5% від суми угоди, для підрядників магазин є чудовою альтернативою типовим тендерам. Або це можна зробити за допомогою додаткового методу продажу державному сектору. Підприємці, які серйозно ставляться до тріумфу, також беруть участь у тендерах.

Тривіальна авторизація в Prozorro означає великі доходи від успішних транзакцій ціною часу та зусиль. В електронних каталогах Prozorro Market достатньо, щоб хтось претендував на всі категорії товарів – тоді залишається лише вибрати свої товарні позиції та обробити вхідні замовлення. Додаткову інформацію можна знайти на сайти Асоціації бірж aeaep.com.ua.

Згідно з прогнозами міністерства, починаючи з середини 2021 року, за підтримки цієї державної платформи, п’ята частина усіх державних операцій буде перетворена на допорогові суми. Той рік було близько чверті мільйона транзакцій, що означає, що теоретично мова йде про 50 000 транзакцій на рік.