Хмарний сервер для бізнесу


Основні споживачі віртуальної інфраструктури — середній бізнес (парк до 250 комп’ютерів) і верхній сегмент малого бізнесу (до 100 співробітників). Для компаній цього сегмента хмарний сервер для бізнесу — реально вигідно: економиться бюджет на IT при більш високій надійності і безпеці, не потрібно створювати серверне приміщення, тягнути дроти. Мікробізнес з командою до 15 осіб також іноді використовує віртуалізацію, в основному для розгортання 1C. Для великого бізнесу хмарні сервіси на сьогодні — не найкращий вибір. При певному масштабі дешевше утримувати свої сервери і обслуговуючий персонал.

Головне заперечення проти хмарних технологій в цілому — «я це не контролюю». Насправді сучасні хмарні сервіси надійніше власних сховищ, адже навіть проста фотографія в хмарі фактично знаходить вічність — вона нікуди не пропаде, поки ви її не видалите. Що говорити про серйозні системи, призначені для зберігання і обробки комерційної інформації. Легко привести 3 аргументи на користь надійності хмарного сервера.

3 переваги хмарного сервера

  1. Автоматичне резервне копіювання. Ви вибираєте, як часто робити резервні копії даних. У хмарних сховищах є платна процедура бекапа, якщо ви хочете робити копії частіше, ніж передбачено сервісом. Визначте графік, і всі дані в хмарі будуть копіюватися автоматично в задані проміжки часу.
  2. Незалежність від апаратних збоїв. Для хмарного сервера не актуальна проблема поломки комплектуючих. У центрах зберігання і обробки даних (ЦОД), будівлях, де розгортається віртуальна інфраструктура, заплановано багаторівневе резервування обчислювальних ресурсів. Збої можуть бути, але вони не несуть фатальних проблем, характерних для фізичних серверів. Неполадки усуваються на порядок швидше, ніж при експлуатації локального сервера завдяки резервуванню і спеціалізованому персоналу.
  3. Збереження працездатності при посяганні третіх осіб. «Я в хмарі!» — могли б сказати співробітники компанії, коли до них прийшли з обшуком. Хмарний сервер неможливо «забрати» або розбити. Тому навіть в екстремальних ситуаціях перевірки, пограбування, обшуку, пожежі і так далі працездатність не буде порушена. Кілька крапель корвалолу — і можна працювати!

Якщо ви малий або середній бізнес, хмарні сховища — оптимальний варіант. Великому бізнесу вигідніше утримувати серверне обладнання і персонал. Плюси хмарного сховища — професійний сервіс, надійне зберігання даних. Вибирайте серед українських партнерів, так як законодавство суворо дивиться на зберігання даних українських громадян на іноземних «хмарах».

Якщо ви шукаєте надійний варіант хмарного серверу, то зверніть увагу на компанію DataStore. Тут у вас буде можливість обирати серед найкращих варіантів та отримати в перспективі саме той результат, котрий дозволить вам вийти на новий рівень. Відповідно до цього, ви можете знайти чимало адекватних опцій на цьому ресурсі та скористатися ними на вигідних умовах.