Продаж лісу в рамках «Української універсальної біржі»


Перед тим, як відгукуватися на перше потрапило оголошення про купівлю необробленої деревини, слід скористатися послугами «Українській універсальній біржі», на якій проводяться відкриті аукціони від проведених виробників країни.

Торгова біржа «Українська універсальна біржа» пропонує пройти процедуру авторизації на офіційному сайті, і стати учасником інноваційного проекту. Крім очевидної прибутку від здійснення офіційних угод на вигідних умовах, користувачі можуть оцінити по достоїнству зручний функціонал, і можливість отримувати тільки актуальні дані з приводу торгів. Крім того, результати торгу неможливо змінити в залежності від уподобань чи домовленостей.

Останнім часом реалізація необробленої деревини здебільшого стала проходити за допомогою онлайн торгів. Ознайомитися з правилами та порядком проведення кожного торгу по необробленої деревини можна нас сайті uub.in.ua.

Публічний варіант проведення аукціонів вже зміг залучити велику кількість не тільки виробників, але і покупців. Багато хто зміг оцінити вигідні умови проведення торгів, чесні умови і прозоре визначення результату. Ні в якому разі не можна змінити результати торгів. По-перше, весь процес проходить під наглядом уповноважених органів, і будь-якого охочого спостерігача. А, по-друге, всі учасники виступають анонімно, і тому до оголошення результатів, ніхто не знає клієнтів. Переможець вибирається з числа найкращих пропозицій по конкретному торгу.

У торгах можуть брати участі не тільки державні організації, а й юридичні і навіть фізичні особи.

Щоб завжди перемагати в торгах і створювати власні успішні аукціони, слід дотримуватися кількох рекомендацій:

  1. Обов’язково потрібно стати учасником ТВ «Українській універсальній біржі», зареєструвавшись на її сайті.
  2. При створенні власного лота необхідно вказати якомога більше правдивої та цікавої інформації про власний лот, щоб зацікавити потенційних покупців. Варто розуміти, що ця введена інформація перевіряється менеджерами біржі, тому якщо це брехня — система заборонить виставляти це оголошення на біржах.
  3. Також слід дотримуватися правил регламенту, встановлений торгової біржею «УУБ» і «Прозорро».

Деяким новим учасникам буває складно швидко зорієнтуватися на сайті з створенням оголошення, або при купівлі-продажу товарів. Саме для цього на YouTube каналі біржі регулярно виставляються навчальні відео, на яких фахівці біржі пояснюють всі важливі моменти.