Оренда земельного паю через систему Прозорро.Продажі


Потреби підприємців, а також землевласників на сьогоднішній день легко здатні задовольнити електронні торги в системі Прозорро.Продажі. За допомогою цієї системи проходять процеси оренди земельних ділянок комунальної та державної власності. Що важливо, цільове призначення цих ділянок може бути різним: від сільськогосподарських наділів до природно-заповідного фонду.

Де можна здати землю в оренду вигідно?

Нещодавно питання про відкриття земельного ринку викликало стурбованість у більшості громадян. У суспільстві турбувалися про прозорість та чесність від таких аукціонів. Однак влада до цього питання підійшла серйозно і розробила базу, яка здатна врегулювати земельні відносини. Виходячи з постанови №1013, передача в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення або іншого цільового спрямування відбувається на електронних аукціонах системи Prozorro.Sale. Щоб взяти участь в аукціоні, необхідно зареєструватись на майданчику Української енергетичної біржі. Зробити це можна просто, заповнивши відповідну форму та надіславши всі необхідні документи.

Завдяки такому реформуванню в агросекторі, держава здатна використати свої ресурси та отримати регулярний прибуток до української скарбниці. Приватним особам надається можливість продати свої активи за вигідною вартістю замість отримання мінімальних виплат, як це було раніше. Серед лотів, які виставлені в системі, можна знайти різні ділянки будь-якого цільового призначення:

  1. Сільськогосподарські землі, які використовують для вирощування культур, а також тваринництва;
  2. Для будівництва громадської житлової нерухомості;
  3. Для облаштування зелених зон;
  4. Землі водного фонду;
  5. Природно-заповідні землі;
  6. Для розвитку промисловості, зв’язку, оборони, транспорту, енергетики.

Власники земельних ділянок можуть отримати регулярну плату використання їх активів. Вони визначаються у відповідному договорі. Ціна за оренду залежатиме від ряду факторів площі ділянки регіону, його розташування та розміру.

Здача земельного ділянки через систему Прозорро.Продажі

Всі найвигідніші лоти знаходяться в електронній системі Прозорро.Продажі. Завдяки вбудованим фільтрам на сайті Української енергетичної біржі https://sale.ueex.com.ua/news/zdaty-zemlyu-v-orendu-za-rynkovoyu-cinoyu-na-tov-uub, ви зможете за кілька хвилин знайти необхідну земельну ділянку на всій території України. На порталі діє дуже корисні фільтри для пошуку потрібного лоту, скориставшись якими можна знайти найвигіднішу пропозицію.

На сьогоднішній момент підприємця існує реальна можливість придбати земельну ділянку за вигідною вартістю та повністю за прозорою процедурою. Вже багато користувачів системи Prozorro.Sale оцінили переваги системи. На сайтах-партнерах Прозорро є дуже вигідні пропозиції продажу та оренди земель різного цільового призначення.