Які лоти виставляються в оренду на Прозорро.Продажі – особливості публічних аукціонів


В даний час багато державних установ, які мають у своєму розпорядженні порожні будівлі, не використовують їх за призначенням, витрачаючи при цьому додаткові бюджетні кошти на їх утримання (ремонт, комунальні послуги тощо). Хтось, навпаки, давно здає в оренду такі приміщення, одержуючи прибуток нечесно, неофіційно. 

Період роботи Прозорро.Продажі підтверджує, що насправді зовсім не складно зробити оренду державних активів публічною та прибутковою – потрібно просто передати її спеціалістам, здатним це зробити. Так народилася ідея запровадити оренду нерухомості на Прозорро.Продажі: передача прав користування непотрібною площею фізичним особам дозволила використовувати прибуткові ресурси не з метою економії, а й мати додатковий дохід.

Оренда нерухомості без обмежень через спеціальні інтернет-сайти системи Прозорро.Продажі має велику кількість переваг. Не так давно будь-які починання чесно знайти орендаря стикалися з багатьма перешкодами – нормативна база не відповідає сучасним реаліям, довгі прогулянки по офісах державних службовців для збору підписів та дозволів, високий ступінь корупції в органах місцевої влади. Але прийшов час, коли орендувати приміщення на Прозорро.Продажі, просто потрібно зареєструватися на сайті Української універсальної біржі.

Серед перших компаній, які активно підтримали цей проект, – «Укрпошта», зараз серед поточних аукціонів можна легко знайти новий офіс, салон краси, торгову площу або будівлю для чудової кав’ярні. На Прозорро.Продажі процедура оренди будь -якої нерухомості, що належить державі, здійснюється надзвичайно комфортно, швидко та прозоро. Все більше підприємців та індивідуальних підприємців, які раніше прагнули орендувати приватну нерухомість, звертають увагу на спрощене проведення аукціонів. Система забезпечує справедливий ринок, реальну вартість оренди державних приміщень https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/orenda-neruhomosti/

Якщо ви хочете взяти участь в аукціонах, вам необхідно зареєструватися на веб-сайті Української універсальної біржі та внести гарантійний внесок. Це дає можливість послідовно брати участь у чесних та відкритих торгах. Система Prozorro.Sale забезпечує усунення корупції, а сірі схеми залишилися в минулому.