Де купити металобрухт вигідно?


Зараз дуже широко застосовується «upcycling» (збір вторсировини і його подальша переробка): багато державних установи відкривають лоти для продажу металобрухту на ДП «Прозорро.Продажі» – це забезпечує збереження природи і отримання прибутку не з основного джерела. У металобрухт від промислового виробництва включаються цілі вироби або їх деталі з кольорового або чорного металу (його сплавів), малопридатні для подальшого застосування через знос, відсутність деталей або моральної застарілості.

У більшості організацій, включаючи і не належать до великої промисловості, металеві відходи www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/metalobruht/ збираються після ремонту, перепризначення або демонтажу нежитлових будівель, брухту транспортних засобів. Розміняти ці відходи на грошові кошти дуже нескладно – реалізація металобрухту на «ПроЗорро.Продажі» включає і спосіб позбавлення від зайвих «об’єктів» і до того ж дозволяє отримати за це чималі гроші.

Продаж металобрухту на електронних торгах «Прозорро.Продажі» 

Завдяки прозорості і справедливості системи електронних торгів «Прозорро.Продажі» стрімко заслужили довірливе ставлення в суспільстві — зараз на цих майданчиках можна купити практично все, від машини з нульовим пробігом, до дозвільного документа на отримання нафти і газу з надр землі. Продаж брухту металевих виробів державних підприємств на певних майданчиках працюють в режимі реального часу «ПроЗорро.Продажі».

На ресурсі УУБ — офіційного майданчика електронних торгів ProZorro.Sale – збуваються такі види брухту металевих виробів:

  • кольоровий і чорний (алюмінієвий, мідний, латунний) металобрухт за вагою:
  • вдруге перероблене сировина металу;
  • дроти з міді з ДВС (двигун внутрішнього згоряння) транспортних засобів;
  • кабельні кольорові метали;
  • застарілі транспортні засоби.

Лом кольорових і чорних металів на «Прозорро.Продажі» дуже затребуваний – його часто набувають підприємства легкої та важкої промисловості для свого виробництва, оскільки щодо якості знову переплавлений лом нічим не гірше нового сплаву. Зараз найбільшим дилером металобрухту на торгах «Прозорро.Продажі» стало ВАТ «Укрзалізниця» – таким чином, всього за два-три дні це підприємство придбало 65 000 тонн вторсировини загальною вартістю в 350 млн. грн. За підсумками 2019 року в перспективному плані компанії реалізувати такий же обсяг металобрухту на «Прозорро.Продажі», завдяки цьому отримана сума збільшується в рази.