Реалізація електроенергії через систему Прозорро.Продажі


Участь в електронній торговій системі Прозорро.Продажі є обов’язковою для реалізації елетроенергії в Україні. 

Що можна придбати на аукціоні

За проведення відкритих аукціонів в системі Прозорро.Продажі відповідають електронні торгові майданчики, які мають необхідний ступінь акредитації в даній системі. Будь-який бажаючий може взяти участь в торгах, зареєструвавшись на торговому майданчику. Головним продавцем в сфері малої приватизації в Україні є ФДМУ, але також досить багато аукціонів створюють органи місцевої влади. Тому система Прозорро.Продажі дозволяє наповнити місцеві бюджети регіонів.

Клієнти торгового електронного майданчика можуть придбати електроенергію. Все, що для цього необхідно, це зареєструватися на сайті торговельного майданчика, подати необхідні документи, внести гарантійний внесок й обрати тендер. 

Майданчики Прозорро використовуються для продажу товарі та послуг, від земельних ділянок та конфіскату до електроенергії. Більше інформації за посиланням: https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/sections-council/representatives-electric-power/.

Як взяти участь та перемогти в торгах

Щоб перемогти в тендері, необхідно запропонувати найвищу серед інших учасників ціну. По закінченню торгів система виконає автоматичне ранжування пропозицій, поставивши на перше місце найбільш вигідне для організатора тендера. Переможець торгів зможе укласти з організатором аукціоний договір купівлі-продажу або оренди нерухомості.

При необхідності можна отримати безкоштовну консультаційну допомогу від менеджерів майданчика щодо участі в торгах або стосовно особливості їх проведення.