Купити брус сухостою на майданчику УЕБ


Продаж лісозаготівля та іншої деревини, ініційований Міністерством енергетики та охорони навколишнього середовища, зараз проводиться в режимі онлайн на аукціонах в системі УЕБ.

Ви можете взяти участь, зареєструвавшись на затвердженому веб-сайті УЕБ. Там ви можете знайти різні сорти, розміри та види деревини, що відповідають різним потребам.

Чому країні знадобилась біржа? Через скарги щодо механізму продажу матеріалів спонукли уряд шукати альтернативні рішення. Було врятовано публічний аукціон в системі УЕБ, який дав чесні економічних відносини.

Публічний продаж деревини Прозорість та електронний облік заготовленої деревини вивели національну лісову галузь із тіні та збалансували ринкову ціну на сировину.

Відповідно до постанови, затвердженої Радою міністрів, купівля та продаж зрубів, особливо лісозаготівель, здійснюється через електронні аукціони. З цією метою як покупці, так і продавці повинні швидко зареєструватися на офіційному веб-сайті УЕБ.

Велика кількість 150 кубів деревини коштує більше 190 000 грн. Їх повинен продавати масштабний лісгосп. Якщо організація, що представляє зелену компанію, має дохід у розмірі більше 7 мільйонів гривень, вона повинна продавати щонайменше 30% щомісячного постачання сировини в системі УЕБ.

Деревина, яка висохла внаслідок певних кліматичних умов, називається мертвою деревиною. З метою запобігання цій ситуації в лісі вчасно видаляли старі та пошкоджені дерева. Незважаючи на те, що в Україні не існує закону про лісозаготівлю, регулярні рубки тривають, і їх потрібно згодом видаляти, оскільки їх легко запалити. У майбутньому ця сировина може використовуватися для виробництва паливних гранул або задоволення інших промислових потреб.

Де купити брус сухостою

Для того щоб продавці продавали свою продукцію швидше та ефективніше, необхідно якомога вичерпніше та детальніше надати інформацію про продавців. На лісових аукціонах шанси залучити потенційних покупців збільшуються, коли ділянки будуються таким чином, що містить деревину того ж типу, типу та рівня якості. Ще краще вибирати колоди однакової довжини та діаметра.

На веб-сайті УЕБ зручно та надійно купувати сухі дерев’яні дошки або будь-які інші необроблені дерев’яні матеріали. Клієнти нашої платформи задоволені якісним сервісом та технічною підтримкою. Персональний менеджер завжди готовий допомогти вам на будь-якому етапі переговорів.

Якщо ви хочете купити деревину на вигідних умовах, перейдіть на цей сайт, та дізнайтесь більше про біржу: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-brus-suhostou-dlya-virobnichih-potreb-na-majdanchiku-tb-u/