Продаж техсировини ХВ від вітчизняних лісогосподарств на ТБ УЕБ


Технічна лісосировина хвойних порід широко застосовується у будівництві, різних промислових галузях. Щоб придбати деревину для технічних потреб, приймайте участь у електронних біржових торгах! Через систему державних закупівель ProZorro та офіційних партнерів ресурсу можна купити деревину за ринковими цінами з рівними умовами для всіх учасників публічного аукціону! Знайти тендерну пропозицію у тій сфері, яка вас цікавить, можна за допомогою зручного пошуку по ключовим словам. Лісгоспи та деревообробні комбінати виставляють на продаж свої лоти (партії продукції з детальним описом породи, сортності та технічних характеристик).

Особливості реалізації техсировини хвойних порід на Прозорро

Актуальну інформацію про оголошені аукціони можна знайти на відкритому онлайн ресурсі ProZorro.Sale чи на партнерських майданчиках державної системи публічних закупівель. Одним з акредитований партнерів Прозорро є Товарна біржа «Українська Енергетична Біржа», інформацію про послуги та переваги якої можна прочитати на офіційному сайті sale.ueex.com.ua.

Через майданчик ТБ УЕБ можна прийняти участь у відкритих електронних торгах по купівлі-продажу технічної лісосировини за справедливими цінами на Прозорро. На відкритій платформі державних закупівель щодня публікуються нові пропозиції по продажу деревини різного призначення. Техсировина хвойних порід (сосна, ялина, смерека, кедр, модрина та ін.) реалізується у вигляді кругляків чи розпилених заготовок без відділення кори та сучків.

Кожна порода має свої властивості та переваги:

  • Сосна відноситься до м’яких порід, вона добре піддається обробці. Використовується у виробництві меблів, оздоблювальних матеріалів, елементів декору, господарчих товарів. Недоліки – через м’якість структури на поверхні можуть утворюватися вм’ятини.
  • Ялина теж м’яка, не така смоляниста, як сосна. Найчастіше ялина використовується для утворення деревної маси у целюлозно-паперовому виробництві. 
  • Модрина має тверду та в’язку фактуру, її важче обробляти. Має красиву природну структуру, не боїться механічних ушкоджень. Підходить для виготовлення опір, несучих конструкцій, каркасів, елементів перекриття та ін.

Інформацію про особливості електронних торгів деревиною для технічних потреб можна знайти за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/tehsyrovyna-hvojna-prodajetqsya-na-prozorro-prodazhi.

Як прийняти участь у відкритих торгах

Щоб стати учасником відкритого аукціону, потрібно проаналізувати пропозиції, які є відкритими (тобто по ним торги ще не проводилися і вже визначено час і дату, коли вони розпочнуться). 

Як стати учасником аукціону – основні етапи:

  1. Пошук пропозицій по продажу лісосировини потрібної якості та призначення.
  2. Реєстрація на обраний аукціон, виставлення своєї пропозиції, орієнтуючись на виставлену ціну продавця.
  3. Підготовка тендерної документації чи інших документів, які необхідні учаснику даного аукціону для виконання своїх зобов’язань перед продавцем.
  4. В призначений час учасники аукціону приєднуються до електронних торгів і у режимі реального часу змагаються за перемогу, підвищуючи ціну. Вартість можна змінювати не у довільній формі, а на визначений крок у рамках 0,5-3%. В процесі проходження трьох раундів учасники змінюють свою первинну цінову пропозицію і той, хто запропонує найкращі умови, стане переможцем. Якщо продавець обирає учасника, який пропонує не саму вигідну ціну, то інші учасники можуть оскаржити це рішення.
  5. Після оголошення переможця продавець і покупець укладають угоду і підписують контракт. Цей договір обов’язковий до виконання у всіх пунктах.