Найбільш затребувані сфери напряму тендерних закупівель


Найбільш затребуваний напрям онлайн закупівель для великих і середніх виробників: аграрна сфера, металургія, будівельна галузь і виробництво товарів промислової групи. У меншій мірі інтерес до нього проявляють компанії готельного бізнесу, клінінгові компанії, фінансовий сектор.

Основні переваги, якими характеризуються онлайн-закупівлі, це: можливість придбати середню або велику партію товару. При цьому зробити це набагато більш оперативно, ніж при використанні традиційних майданчиків продажів. А також, що є похідним від розуміння середнього або великого опту, це більш низька ціна товару. Крім того, ще однією важливою перевагою таких майданчиків, перелік яких можливо переглянути за посиланням https://aeaep.com.ua/info/rynky-z-iakymy-pratsiuie-asotsiatsiia-birzhovi-i-elektronni-majdanchyky/, є можливість оперативного моніторингу попиту та пропозиції, вартості, обсягів і багатьох інших кількісних і якісних характеристик товару і стану ринку, які неможливо або вкрай дорого досягти іншими шляхами.

Для кого це буде корисно

Це істотно допомагає, в першу чергу, торговцям, для формування своєї стратегії і тактики продажів, розвитку нових товарних груп і коригування асортиментної політики, ціноутворення і багато чому іншому.

Хоча, в першу чергу, необхідно пам’ятати про те, що визначальним тут є фінансові можливості кінцевого споживача товару або послуги. На сьогоднішній момент, наприклад, сповільнилися обсяги в будівельному секторі та напрямку промислового обладнання. Втім, ознаки стагнації спостерігаються і в інших напрямках. Рівень інтересу до онлайн-закупівель фінансового сектора, в цілому, вкрай незначний і, як правило, знаходиться в зоні споживання господарських товарів (папір, канцелярія, побутова хімія) і частково в незначній закупівлі комп’ютерної техніки та клінінгових послуг.

В іншому інтерес фінансового сектора (банків, кредитних і фінансових компаній, КУА та інших установ цього сектора) мінімальний, і його швидше немає. Все банально: відділення (в період активного розвитку фінансового сектора) вимагали ремонтів, техніки, обладнання, меблів та багато чого іншого. Останні роки, з огляду на тотального скорочення мережі, інтересу до цього у банків фактично немає.